Čertova krabička

Diskuse pasivní dům VytápěníDomů

Podobné téma:
Diskuse pasivní dům Vytápění
Externí:
Diskuse
bolí biopsie prsu diskuse
termostat na podlahové vytápěn..
centrum pasivni domy
pasivní role úřadu práce
Centrum pasivních domu Seminář..
termostat elektrické podlahové..
pasivní sítové prvky
aktivní a pasivní volební právo
Tukožroutská polévka Diskuse

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:

Pro inspiraci:
kufr s nářadím akce-lidl.cz
Doprava Ústeckého kraje jízdní řád aut..
prodejna altisportu v praze
celá Česká Státní hymna text
Dílenská příručka Škoda Fabia
ČSFD Úsměvem ke štěstí
řešení soustavy dvou lineárních rovnic
Ovocná školka Zlín Malenovice
Lékárna Tesco Plzeň Rokycanská
osvědčené skladby ploché extenzivní st..
nekonečný zip Prodej Brno
Aukro historické autobusové Jízdenky
Yamaha kytara elektroakustická
recepty na Ořechové rohlíčky do formiček
Winter Run Výsledky Brno
aktuální sjízdnost silnic itálie mapa
půjčka s exekucí bez registru na účet
Míchané drinky recepty
koleda Vánoce Vánoce přicházejí text
aktuální počasí Lomnický štít

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Vytápění pasivního domu - Diskuse - eMimino.cz
Vytápění pasivního domu už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.Vytápění pasivního domu už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

emimino.cz/diskuse/vytapeni-pasivniho-domu-32 ..

Pasivní dům – Wikipedie
Pasivní dům (z německého Passivhaus, v Česku používán i termín energeticky pasivní dům, česká zkratka PD) je stavba, která splňuje dobrovolná, ale přísná kritéria energetických úspor při provozu domu.Pasivní dům (z německého Passivhaus, v Česku používán i termín energeticky pasivní dům, česká zkratka PD) je stavba, která splňuje dobrovolná, ale přísná kritéria energetických úspor při provozu domu.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Pasivn%C3%AD_d%C5%AFm

Vytápění v pasivním domě - Český kutil.cz
Ceny energií jsou nemalou položkou v rozpočtu každé domácnosti a skutečnost, že se do budoucna budou spíš zvyšovat než snižovat, je všeobecně známa. Proto se také u nových rodinných i bytových domů dbá na jejich úsporu, maximální využití co...Ceny energií jsou nemalou položkou v rozpočtu každé domácnosti a skutečnost, že se do budoucna budou spíš zvyšovat než snižovat, je všeobecně známa. Proto se také u nových rodinných i bytových domů dbá na jejich úsporu, maximální využití co...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ceskykutil.cz/vytapeni-v-pasivnim-dome

Diskuse: Pasivní dům v jižních Čechách vytápí fotovoltaické...
Dům s tradiční šikmou střechou patří mezi pět pasivních rodinných domů projektovaných v malebné obci Chelčice v jižních Čechách. Energetická nenáročnost a důraz na zdravé prostředí v domě zaručují příjemné bydlení v klidné lokalitě.Dům s tradiční šikmou střechou patří mezi pět pasivních rodinných domů projektovaných v malebné obci Chelčice v jižních Čechách. Energetická nenáročnost a důraz na zdravé prostředí v domě zaručují příjemné bydlení v klidné lokalitě.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/bydleni/stavba/pasivni-rodinny-dum.A ..

Pasivní dům - Diskuze TZB-info
Dobrý den, prosím o kritiku návrhu pasivního domu, je koncipován tak aby byl v programu zelená úsporám-jako novostavba v pasivním nízkoenergetickém standartu.Jedná se o jednopodlažní dům-plocha cca 170m2, Zdivo H+H exclusiv tl . 375 mm...Dobrý den, prosím o kritiku návrhu pasivního domu, je koncipován tak aby byl v programu zelená úsporám-jako novostavba v pasivním nízkoenergetickém standartu.Jedná se o jednopodlažní dům-plocha cca 170m2, Zdivo H+H exclusiv tl . 375 mm...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

forum.tzb-info.cz/114029-pasivni-dum/vsechny- ..

Pasivní domy - bezplatná poradna, prohlídky domů, ukázky...
Neděle 12. 11. 2017, 14:00 – 16:00 hodin Plzeň-Litice – praktická ukázka na stavbě pasivního domu Ukázka ručního zdění z vápenopískových cihel, předsazená montáž oken, celoplošné lepení polystyrenu bez použití kotev 16:00 – 17:30 hodin...Neděle 12. 11. 2017, 14:00 – 16:00 hodin Plzeň-Litice – praktická ukázka na stavbě pasivního domu Ukázka ručního zdění z vápenopískových cihel, předsazená montáž oken, celoplošné lepení polystyrenu bez použití kotev 16:00 – 17:30 hodin...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

stavba.tzb-info.cz/nizkoenergeticke-stavby/12 ..

Diskuse: Mobilní pasivní dům: dá se přemisťovat a náklady na...
Minimální náklady na vytápění, efektivní využití prostoru a možnost přemístění, to je mobilní pasivní důmMinimální náklady na vytápění, efektivní využití prostoru a možnost přemístění, to je mobilní pasivní dům
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zpravy.aktualne.cz/ekonomika/bydleni/mobilni- ..

Můj Dům | Vytápění pasivního domu
O pasivních domech se traduje, že se v nich nemusí topit. V našich podmínkách je to pravda jen částečně - bez klasické otopné soustavy se tyto domy...O pasivních domech se traduje, že se v nich nemusí topit. V našich podmínkách je to pravda jen částečně - bez klasické otopné soustavy se tyto domy...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

mujdum.cz/rubriky/stavba/vytapeni-pasivniho-d ..

pasivni Archivy - HOME
Pasivní dům sice není dům nulový, nicméně má k jeho hodnotám výrazně nakročeno. A nejen z evropské směrnice je jasné, že cesta ke snižováníPasivní dům sice není dům nulový, nicméně má k jeho hodnotám výrazně nakročeno. A nejen z evropské směrnice je jasné, že cesta ke snižování
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

homebydleni.cz/stitek/pasivni

Diskuze na téma: Krutá daň za pasivní dům?
Opravdu šetří pasivní domy současně peníze i životní prostředí?Opravdu šetří pasivní domy současně peníze i životní prostředí?
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

drevostavitel.cz/diskuse.php?id=64


Diskuse: Rodinný pasivní dům pomáhají vytápět i velká okna...
Rodinný dům na návrší nad Berounem nabízí nádherný panoramatický výhled. Energeticky pasivní stavba byla totiž na pozemku situována tak, aby to prostřednictvím velkých oken a obytné terasy ve druhém podlaží umožnila.Rodinný dům na návrší nad Berounem nabízí nádherný panoramatický výhled. Energeticky pasivní stavba byla totiž na pozemku situována tak, aby to prostřednictvím velkých oken a obytné terasy ve druhém podlaží umožnila.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/bydleni/stavba/pasivni-rodinny-dum.A ..

Pasivní dům s krbem? - Diskuse - eMimino.cz
Pasivní dům s krbem? už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.Pasivní dům s krbem? už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

emimino.cz/diskuse/pasivni-dum-s-krbem-127004

Jak vytápět nízkoenergetické a pasivní domy? Elektřina není...
Jak vytápět nízkoenergetické a pasivní domy? Elektřina není ekonomický nesmysl! - Diskuze, názory, doporučení a hodnocení . Na těchto stránkách jsou názory našich uživatelů na vybraná finanční témata.Jak vytápět nízkoenergetické a pasivní domy? Elektřina není ekonomický nesmysl! - Diskuze, názory, doporučení a hodnocení . Na těchto stránkách jsou názory našich uživatelů na vybraná finanční témata.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

kurzy.cz/zpravy/nazory/A-V-T-31611

Pasivní dům a tloušťka zdí | Dům a byt
Energeticky pasivní standard domu bez nuceného větrání se zpětným získávání tepla v podstatě navrhnout a postavit nejde. Ale to už jsou věci, které konstrukcí nejsme schopni ovlivnit.Energeticky pasivní standard domu bez nuceného větrání se zpětným získávání tepla v podstatě navrhnout a postavit nejde. Ale to už jsou věci, které konstrukcí nejsme schopni ovlivnit.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

dumabyt.cz/diskuse/dum/pasivni-dum-a-tloustka ..

pasivní domy - hledání TZB-info
- Rubrika Pasivní domy shrnuje poznatky o navrhování a realizaci domů v pasivním standardu. Své zkušenosti popisují architekti, projektanti i uživatelé pasivních staveb.- Rubrika Pasivní domy shrnuje poznatky o navrhování a realizaci domů v pasivním standardu. Své zkušenosti popisují architekti, projektanti i uživatelé pasivních staveb.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

tzb-info.cz/nejhledanejsi/pasivni-domy

Pasivní dům II: Ekologický institut Veronica
Pasivní domy účinně přispívají k ochraně životního prostředí, a to zejména díky úspornému způsobu vytápění po celou dobu jejich životnosti, který způsobuje nízké zatížení životního prostředí.Pasivní domy účinně přispívají k ochraně životního prostředí, a to zejména díky úspornému způsobu vytápění po celou dobu jejich životnosti, který způsobuje nízké zatížení životního prostředí.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

veronica.cz/pasivni-dum-ii

Pasivní domy Archivy - Lepebydlet.cz
Každý z nás každoročně zaplatí ze své peněženky nemalé částky za energii. Existuje nějaký způsob jak ušetřit svou kapsu a v neposlední řadě i životní prostředí?Každý z nás každoročně zaplatí ze své peněženky nemalé částky za energii. Existuje nějaký způsob jak ušetřit svou kapsu a v neposlední řadě i životní prostředí?
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

lepebydlet.cz/tag/pasivni-domy

Větrání (a vytápění) - Pasivnidomy.cz
Zateplený a dokonale utěsněný dům potřebuje dobře vyřešený systém větrání. Pasivní domy proto využívají automatizovaný systém větrání s rekuperací tepla. Díky němu nedochází k tepelným ztrátám a navíc je v interiéru vždy čerstvý vzduch.Zateplený a dokonale utěsněný dům potřebuje dobře vyřešený systém větrání. Pasivní domy proto využívají automatizovaný systém větrání s rekuperací tepla. Díky němu nedochází k tepelným ztrátám a navíc je v interiéru vždy čerstvý vzduch.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pasivnidomy.cz/vetrani-a-vytapeni/t4029?s=102

Pasivní domy | Dřevostavby, časopis o bydlení - DřevoStavby
Pasivní domy na klíč - 4 tipy na pasivní dřevostavby z našeho katalogu projektůPasivní domy na klíč - 4 tipy na pasivní dřevostavby z našeho katalogu projektů
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

drevoastavby.cz/drevostavby-archiv/pasivni-do ..

Pasivní dům. Zbytečný přepych, nebo optimální řešení? – Dáma.cz
Kvalitně postavený pasivní dům se totiž vyznačuje velice nízkou měrnou potřebou tepla na vytápění. V případě domů vyprojektovaných a postavených v Multi-komfortním standardu se tato potřeba pohybuje ročně okolo 15 kWh/m2.Kvalitně postavený pasivní dům se totiž vyznačuje velice nízkou měrnou potřebou tepla na vytápění. V případě domů vyprojektovaných a postavených v Multi-komfortním standardu se tato potřeba pohybuje ročně okolo 15 kWh/m2.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

dama.cz/clanek/pasivni-dum-zbytecny-prepych-n ..

Počet záznamů:20

Diskuse pasivní dům Vytápění
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
cache: 0013:04:55